Voorbede voor Pakistaanse christenen PDF Afdrukken
donderdag, 05 augustus 2010 09:42
P1000643-110pxWij vragen uw voorbede voor de Pakistaanse christen Asia Bibi. Asia wordt ten onrechte beschuldigd van lastering van de islam en zit al langere tijd gevangen. Op 27 juli moest ze opnieuw voor de rechtbank verschijnen maar kreeg ze te horen dat haar zaak is uitgesteld tot 10 augustus. Door de recente moord op twee christenen maken veel christenen in Pakistan zich ernstige zorgen. Dit geldt ook voor de man van Asia (zie foto) en hun kinderen.
 
Dank voor Turkse kinderkampen! PDF Afdrukken
woensdag, 28 juli 2010 13:06

kampen-tk2010-110pxIn de afgelopen weken zijn door Turkse christenen voor de twintigste keer in Turkije kinderkampen georganiseerd. Ongeveer 210 Turkse kinderen en jongeren, afkomstig uit alle delen het land, namen aan de kampen deel. 

Dank God voor de ongestoorde doorgang van deze kampen. Bid om zegen over de geestelijke toerusting die de kinderen en jongeren op deze kampen ontvingen.

 
Pakistaans gezin beschuldigd van godslastering PDF Afdrukken
woensdag, 07 juli 2010 08:50
angry-mob-pak-110px

De Pakistaanse christenen Suria en Yousaf en hun gezin worden door moslims in de stad Lahore beschuldigd van godslastering. Ze wisten op 5 juli ternauwernood te ontsnappen aan een woedende massa van honderden moslims (zie foto). De oproer ontstond toen bleek dat een doek, waarmee het gezin de open badkamer had afgedekt, een vers uit de koran bevatte.

De Pakistaanse 'wet op de godslastering' wordt vaak door moslims misbruikt om christenen dwars te zitten. Er zitten veel christenen gevangen op grond van die wet. Ook Suria en Yousaf en hun kinderen lopen nu het risico om opgepakt te worden. Ze zijn erg bang. . .

 
Vervolging van Chinese voorganger PDF Afdrukken
dinsdag, 15 juni 2010 00:00

Wang_Dao_and_wife_2De Chinese overheid doet haar uiterste best om voorganger Wang Dao uit Guangzhou te dwingen om China te verlaten. In de afgelopen twee jaar is Wang Dao verschillende keren ondervraagd en geïntimideerd. Op 8 mei jl. werd hij gearresteerd en gevangen gezet. Op 13 juni werd hij weer vrijgelaten.

Bij zijn vrijlating zei de politie tegen Wang Dao: “Als je China niet verlaat, zullen we de volle kracht van de wet tegen je gebruiken.” Wang Dao antwoordde hen: “Nee. Ik ben een Chinees en God wil dat ik in China werk”


 
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 43